Vladimír Skórka

producer / director

Ideamaker, producent a režisér, kdy jsem se profiloval nejprve jako moderátor v rádiích Helax a Evropa 2, kde jsem byl také spoluautorem některých populárních pořadů a rubrik, například televizního pořadu SabotážJako tvůrce jsem podepsán pod recesistickým pořadem pro video portál iDnes.cz s názvem Česko snese všecko. Na svém kontě mám coby producent, scenárista i režisér řadu reklamních a image videí, a především web seriál Lajna. Natáčel také komerční seriály pro TV Joj – Hrobári  a TV Nova – Co jste Hasiči?. V současné době pracuje jako scénárista a režisér na internetovém seriálu sKORO NA mizině.

head of post-production / editor

Jako střihač pracuji od roku 2014 a mimo různé reklamní spoty, klipy, image videa jsem podepsaný například pod filmovou fantasy pohádkou Princezna zakletá v čase, která měla premiéru v kinech na podzim 2020 a odnesla si ceny ze zahraničních festivalů v Los Angeles, Paříži i Tokiu. Také pod internetovými seriály Lajna sKORO NA mizině, nebo televizními seriály a pořady pro Českou Televizi, TV JOJ nebo TV NOVA.

Matěj Jankovský

Miluše

head of production

Produkční ve Filmovém studiu. Mám na starost organizaci všech natáčení a projektů, které společně s produkcí Vladimír Skórka s.r.o. zajišťujeme. Produkovala jsem internetový seriál Liga mužské moudrosti a zároveň vedla jeho postprodukci. Dále stojím za projekty K2 dělejte to jinak 2021 či Talk show pro pilulka.cz. Na jaře 2022 jsem jako hlavní produkční vedla natáčení televizních spotů pro Ostravar.

Honza

VFX boy

Focení, střih a hlavně VFX. Mám za sebou fantasy pohádku Princezna zakletá v čase 1 i 2, která se připravuje na rok 2022. Podílel jsem se na kreativě a realizaci triků v rámci televizní reklamní kampaně pro Ostravar. Dále na projektech Abel, Neo finances či K2 dělejte to jinak. V roce 2022 vedl VFX tým na televizní reklamě Ostravar.

 

Luděk

colorgrading

Specializuji se na  color grading. Baví mě i fotografie a základy VFX.  Za svou kariéru jsem si vyzkoušel mnoho profesí v oboru a mám docela nadhled na celý výrobní proces, primárně z technické stránky. Spolupracoval jsem na projektech jako film Princezna zakletá v čase (color grading), seriál Skoro na mizině (color grading), dokument 1000miles Adventure 2022 (střihač), reklamy Ostravar (color grading a VFX) nebo spot ČSOB Plus konto pro mladé (VFX). 

Jenda

editor

Jsem nováček v týmu, který se však rychle zaučuje. Studuji Multimediální studia, jsem nadšenec technologií a kožených bot.  Nejvíc mě baví střih. Mám za sebou pár trailerů, brandových videí či pilotní díl seriálu Michala Suchánka Na plnej kotel.